תרומה והתנדבות

תרומה כספית

תרומות כספיות של נדבנים מהארץ ומחו"ל, מאפשרות לנו במיחא, להמשיך ולהעניק שירות חיוני לילדים עם לקויות שמיעה, לטפל בהם ולסייע בשיקומם ושילובם בחברה. היום אנו יודעים כי גם ילד חירש יכול להצליח אם מעניקים לו טיפול מקצועי בזמן. ילדי מיחא יכולים תודות לתמיכתכם, ללמוד לדבר ולשמוע במידה כזו או אחרת, ולהגיע להישגים אישיים גדולים. תרומה כספית שלך לא רק משנה את חייהם של הילדים החירשים ולקויי השמיעה אלא גם תורמת תרומה מכרעת לחיזוקה של החברה הישראלית. האתר מאובטח לפי כל התקנים הנדרשים. פרטי כרטיס האשראי שהוזנו ע"י הלקוח יעברו באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים. האתר מאובטח בתקן PCI DSS.  credit-card-logo

 

 

תרומה באמצעות העברה בנקאית – ניתן לבצע העברה לבנק לאומי (10) סניף איינשטיין (833) חשבון 70146051 ע"ש בית מיחא תרומה באמצעות צ'ק – ניתן לשלוח המחאה לפקודת בית מיחא, רחוב רדינג 23, תל אביב 6902421

כיצד תרומתך עוזרת

תמורת 10 תרומות בסך 50 ₪ נוכל לרכוש עבור ילד חרש, משחק שיסייע לשיקום השמיעה ופיתוח הכישורים החברתיים, שיסייעו לשילובו בחברת הילדים השומעים.

בסכום של 200 ₪ נוכל לממן שעת טיפול בדיבור לילד לקוי שמיעה. אולי השעה הזו שנתרמה בזכותך, תהיה השעה בה ילמד הילד לקוי השמיעה לומר את המילה הראשונה שלו.

סכום של 250 ₪ שייתרם על ידך, יוכל לממן שתי אודיאולוגיות מקצועיות המבצעות בדיקת שמיעה במכון אודיאולוגי מתקדם הנמצא במיחא ת"א בכלל זה, התאמה, כיוון מכשירי שמיעה והדרכה להורים המתמודדים עם חינוך ילד הסובל מלקות בשמיעה.