יו"ר שופרסל, ישראל ברמן מונה ליו"ר עמותת "בית מיחא הראשון"

israel-berman-chairman

עמותת "בית מיחא הראשון" מודיעה על מינויו של ישראל ברמן לתפקיד יושב הראש החדש של העמותה. ישראל ברמן מכהן כיו"ר שופרסל ובעבר כיהן במשך 12 שנים בתפקידי ניהול בכירים בחברת הייעוץ הבינלאומית HayGroup.

דברי ישראל ברמן: " אני מעריך מאד את פעילות בית מיחא,  ורואה בתפקיד כחלק מהפעילות ההתנדבותית שלי ותרומתי לחברה הישראלית.  אני שמח למלא את התפקיד בעמותה שאמי, דבורה ברמן, שימשה בה כמתנדבת במשך כ-40 שנה. אני מאמין שחשוב למקד את הפעילות בעשייה פורצת דרך לקידום ילדים עם לקויות שמיעה".

עמותת "בית מיחא הראשון"  מהווה מסגרת חינוכית שיקומית שמטרתה לתת מענה טיפולי-חינוכי לילדים עם לקות שמיעה מגיל הלידה ועד הכניסה לבית הספר. תפקיד העמותה להעניק לכל ילד עם לקות שמיעה את הכלים לרכישת תקשורת, שפה, התפתחות ושוויון הזדמנויות למצוי הפוטנציאל הטמון בו ושילובו המלא בחברה.

ישראל ברמן הוא יו"ר שופרסל החל מפברואר 2016. ברמן הינו בעל 30 שנות ניסיון עסקי בינלאומי, עסק במסגרת תפקידיו הקודמים בהנהגת צוותים בינלאומיים, הובלת רכישות ומיזוגים, שינויים ארגוניים ומתן ייעוץ להנהלות. ברמן פעל ביבשות שונות בעולם, ליווה מנכ"לים וכיהן כחבר מועצות מנהלים בחברות גלובליות שונות.

ברמן הינו בעל תואר מוסמך (MBA) במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב ובעל תואר בוגר (BA) במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן גוריון.